niedziela, 19 czerwca 2011

wegańska kalafiorówka i witariańska wyżerka / rozlewniwienie

Leniwa niedziela .Na nic wymagającego wysiłku nie mam ochoty . Lody melonowe zostały pożarte nie doczekawszy się uwiecznienia na zdjęciu. No nic. lenistwo też może być pozytywne. Po prostu robi się tylko to , na co ma ochotę nie robiąc sobie z tego powodu wyrzutów . Lenistwo, bierny odpoczynek . Z tego miłego nicnierobienia dziś tylko zdjęcia , które mam na pulpicie laptopa . Te w aparacie muszą poczekać :) .

 Wychodzi na to , że teraz prowadzę dwie kuchnie ;) a czasem wyjdą trzy ( wegetariańska , częściej wegańska i witariańska ) . Czy ja mam dobrze z głową ? :)) Hmm raczej wątpię .

Wegańska kalafiorówka

Kawałek kalafiorka , ze dwie marchewki , kilka ziemniaków , pietruszka , koperek , przyprawy . I już :)
Witariańska wyżerka

Talerz pyszności a na nim :

małosolne ogóreczki
pomidory z cebulą
surówka z białej kapusty z marchewką  pietruszką
kalafior zmiksowany z migdałami plus sól i pieprz , który jest ostatnio moim kultowym daniem - jeśli nie próbowaliście jeszcze tego przysmaku , zachęcam :))Nadal jem surowe , jest cudowne i raczej nie mam ochoty zamienić tych kolorowych pyszności na np. bułkę z czymś tam ;) choć nie twierdzę , że bułki są złe ;).

Dziękuję za :

- słodkie nieróbstwo
- popołudniowe lody i możliwość dzielenia się nimi z innymi
- ciszę
- za nadchodzący nowy tydzień
- za całą resztę :))
- za Was kochani odwiedzających bloga

2 komentarze:

  1. Ale bułki SĄ złe :P. Nie widzisz tej ich aury zła, która z nich emanuje?! :P
    Co do sałatki pomidory+cebula = smak dzieciństwa :D. W wakacje obżeramy się tym rarytasem do oporu, dziennie może zejść nawet 2 kg pomidorków :D.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cottie :)) szczególnie te , które pachną jak niebo i są cudownie chrupiące ;) Tak , tak , tak , pomidor i młoda cebulka to smak wakacyjny i beztroski ;) . Ściskam :))

    OdpowiedzUsuń